סיבים אופטיים

אנחנו מבצעים את כל סוגי העבודות הקשורות לסיבים האופטיים!! החל בהלחמות סיבים נקודתיות וכלה בפריסה רחבה  בכל מקום ,בכל מצב ולכל סדרי הגודל של לקוחותנו.

סיבים האופטיים הם האלטרנטיבה הטובה ביותר להעברת מידע ממקום למקום במהירות גבוהה בלי לפגוע בתוכן המועבר .

הסיבים עשויים סיבי זכוכית המאופיינים במהירות האדירה שניתן להעביר דרכם מידע בין רשתות, אתרים, ארונות חשמל וציוד קצה במרחקים של עשרות קילומטרים במהירויות הגבוהות ביותר שנמדדו בכל טכנולוגיה אחרת וכל זה ע"ג זוג בודד של סיבים כאשר האחד משדר מידע חד כיווני והשני קולט. הם מאופיינים   בגמישות מיוחדת  ועמידים במים ובתנאי קרקע קשים במיוחד !

השימוש בסיבים האופטיים חוסך כאב ראש ובלאגן של שימוש בכבלים יקרים ומסורבלים וכמובן מונע אובדן מידע ובעיות נוספות הנגרמות משימוש בשאר האפשרויות המוצעות בשוק ומסייע בשמירה על המידע החיוני לארגון ולתפקודו.

לעיתים כאשר מתגלה תקלה במערכת אופטית היא יכולה לקרות כתוצאה ממצב שבו הסיב נקרע או נשבר וכתוצאה מעבודה בשטח של מכשירים מאסיביים כמו טרקטורים ודחפורים .

ישנו גורם נוסף אך פחות נפוץ והוא תקלה כתוצאה מבעלי חיים שנחשפים לשכבות המגן של הסיב ולועסים אותם עד שלעיתים מגיעים לסיב עצמו ופוגעים בו. בסיבים תת קרקעיים הבעיה העיקרית היא כתוצאה מחפרפרות הלועסות את הסיב כליל לכל רוחבו ומקשות על זיהוי המפגע וגילוי מקור הבעיה

ולכן:

במקרים של זיהוי בעיה במערכת הסיבים האופטיים מומלץ להשתמש בשירותיה של חברה לסיבים שתזהה שורש הבעיה, דרכי פעולה למיגור המפגע ומניעת שנייתו בעתיד  ותבצע עבודות תיקון ובדיקה מחודשת של המערכת . כיום ישנן גם טכנולוגיות מתקדמות לטיפול במערכות הסיבים האופטיים כמו הלחמת סיבים, וריתוכם ועוד.

אצלנו תוכלו למצוא מענה לכל סוגי הבעיות במהירות ובצורה הבטוחה והמקצועית ביותר !!

Perfect Systems  קיים מזה עשור שנים ומתמחה במתן פתרונות מחשוב לכל סוגי הלקוחות כולל סל של מוצרי תמיכה חומרה ותוכנה אנחנו מציעים כיסוי מקצועי ורחב של פתרונות גם בצד העסקי וגם בטכני  החל ממשרדי ממשלה , חברות מובילות בשוק ועד ללקוחות קטנים ופרטיים

אנחנו מצויידים במערכות המתקדמות והמשוכללות ביותר של סיבים אופטיים ,במערכות מחשוב מהמתקדמות בעולם מפיצים חומרה תוכנה פתרונות בענן  ובאנשים מקצוענים אמינים וזריזים!!!!

ניתן לצור אתנו קשר 24/6 .

כתיבת תגובה